czwartek, 22 września 2016

Regenyal Cream Body - opinia

Regenyal do ciała

Szybki rozwój biotechnologii sprawił, że kosmetyka bardzo posunęła się na przód. Jednym z szerzej wykorzystywanych obecnie kwasów jest kwas hialuronowy. Możecie spotkać się z nim w gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ nadaje się do wstrzykiwania podskórnego, jak i również w sklepach, na przykład w kremach, ponieważ wykazuje także aktywne działanie na zewnętrzną warstwę skóry. Marka Regenyal pochodzi z Włoch, a dokładnie z pięknego regionu o nazwie Umbria. To właśnie Regenyal produkuje kosmetyki, do których dodawany jest kwas hialuronowy. Produkty tej firmy są bardzo wysokiej jakości.

Po co potrzebny jest kwas hialuronowy?


Regenyal odkryło, że połączenie kwasu hialuronowego wraz z P.A.F może przynieść bardzo dobre efekty w kuracjach anty-agingowych. Im jesteśmy starsi, tym mniej kwasu hialuronowego występuje w naszym organizmie, tak więc aby zachować młodość należy go dostarczać. Kwas hialuronowy łączy nie tylko włókna kolagenowe, ale także cząsteczki wody. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność i jednocześnie jest pięknie nawilżona. To właśnie główna zaleta kwasu hialuronowego. Preparaty marki  Regenyal bardzo efektywnie nawilżają skórę, dostarczając jej wszelkie potrzebne substancje odżywcze. Produkty z kwasem hialuronowym wykorzystuje się do pielęgnacji wielu części ciała. Jeżeli interesuje was oferta marki  Regenyal, zwróćcie szczególną uwagę na  Regenyal Cream Body. To pięknie pachnący balsam do ciała, który posiada 0,1% stężenie kwasu hialuronowego. Po zastosowaniu  Regenyal Cream Body skóra jest mocno napięta, co widać już gołym okiem. Po pewnym czasie staje się bardziej jędrna oraz nawilżona. Balsam wykazuje również działanie energetyzujące, co może przede wszystkim przydać się zimą, kiedy skóra jest szara i zmęczona. Balsam przeciwdziała zbyt wczesnemu starzeniu skóry, tak więc można go wykorzystywać jako formę kuracji przeciwzmarszczkowej.

Stosowanie Regenyal Cream Body

Regenyal Cream Body warto stosować przed i po zabiegach chirurgicznych bądź mniej inwazyjnych. Kolejnym wartym polecenia produktem, marki  Regenyal jest,  Regenyal Cream Viso, do twarzy. Posiada on wyższe stężenie kwasu hialuronowego niż balsam do ciała.  Regenyal Cream Viso oczywiście mocno nawilża skórę i napina ją w miejscach problematycznych. Krem można stosować
regenyal krem
jako podkład pod makijaż, ponieważ dzięki temu podczas nakładania makijażu fluid nie rozwarstwi się i nie spowoduje plam.  Regenyal Cream Viso podobnie jak balsam, niweluje oznaki zmęczenia oraz działa rewitalizująco. Regenyal Cream Viso należy stosować codziennie na dobrze umytą cerę. Ten produkt również jest polecany jako uzupełnienie różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Krem wzmaga regenerację skóry po ciężkich terapiach.

Marka Regenyal udowodniła, że można stworzyć kosmetyki, których skład opiera się na jednej podstawowej substancji. Kwas hialuronowy to bardzo silny składnik, dlatego produkty Regenyal są tak skuteczne w oddziaływaniu na skórę twarzy i ciała.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz